23 квітня 2018 року в Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

0
431

Мета форуму: консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк.

Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, власник Zoltan Horvath.

Ексклюзивний партнер: Міжнародна дипломатична рада в Україні, президент Вікторія Ліснича.

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора».

Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in».

Учасники: близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Також читайте:  Зустріч із членом Святого та Священного Синоду Вселенського Патріархату

Спікерами форуму були медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Серед яких:

 • Анна Бірчал – віце-прем’єр-міністр у справах реалізації стратегічних партнерств Румунії (Румунія)
 • Ярослава Хортяні – депутат Європарламенту, 1-ий заступник президента СКУ (Угорщина)
 • Чжен Вей – Радник Посланник Посольства Китайської Народної Республіки в Україні (Китай)
 • Вікторія Ліснича – президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні (Україна)
 • Ірина Верещук – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик (Україна)
 • Раїса Панасюк – урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ (Україна)
 • Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції (Україна)
 • Аліна Скоморохова – директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс» (Україна)
 • Лариса Дахно – засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно (Україна)
 • Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості (Україна)
 • Вероніка Марчук – президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» (Польща)
Також читайте:  США готується засудити Китай

Теми секцій форуму:

1 секція: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України»

2 секція: «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу»

Серед запрошених гостей були присутніми: Леонід Кравчук – 1-ий Президент України, Леонід Кучма – 2-ий Президент України, Віктор Ющенко – 3-тій Президент України; Х’юг Мінгареллі – голова представництва ЄС в Україні, Геннадій Чижиков – президент ТППУ, Почесний консул Франції в Україні, Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України, Дмитро Лубінець – народний депутат України, голова МФО «Співпраця: Україна-Діаспора», Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії, Румунія, Сербія, Грузія. Народні депутати України – Сергій Березенко, Олег Барна, Ірина Суслова, Володимир Парасюк та ін., високопосадовці, Президенти Торгово-промислових палат та ін.

Також читайте:  28 квітня в Києві вперше пройде дипломатичний гольф турнір

Особливістю цьогорічного форуму була велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок у сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017, а також впродовж дня вперше в Україні проходивила міжнародна Ярмарка вакансій на високі посади, яка допомогла знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон, а також завдяки співпраці з Державною Службою Зайнятості були презентовані кращі практики ведення бізнесу українськими жінками з усіх областей та міст України на виставці, куди вхід для всіх бажаючих буде вільним.

Також було багато фотозон для жінок від партнерів та презентації товарів українських виробників. Робочі мови форуму українська, російська та англійська.

Вхід на Міжнародний бізнес-форум «БізнесWoman2018» відбувався по електронних або друкованих запрошеннях.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті журналу або за телефоном:  +38 (050) 663 01 32