1,5 тонни снігу, фігури звірів, що оживають, та Розповідач під стелею: чим дивують глядачів 5D шоу «Winterra»

0

У новорічні свята на ВДНГ проходять покази зимового 5D шоу «Winterra. Легенда казкового краю» для всієї родини. Інтерактивний формат шоу – не єдине, чим постановка здатна здивувати глядачів. Ми зібрали 7 фактів про «Winterra», які доводять, що шоу дійсно варто побачити.

1,5 тонни снігу,  фігури звірів, що оживають, та Розповідач під стелею: чим дивують глядачів 5D шоу «Winterra»

  1. Режисери-постановники шоу Костянтин Томільченко та Олександр Братковський у цьому сезоні застосували ряд wow-ефектів, щоб створити максимально святкову атмосферу. Тому, якщо вас не тішить відсутність снігу навулиці, можете сміливо насолодитися снігопадом на шоу 5D «Winterra». Тільки за один сеанс тут використовують близько 40 кг метафану, а за весь сезон – понад 1,5 тонни!
  2. Потрапляючи в зал, глядачі помічають 6 величезних фігур звірів по периметру залу. Кожна з них – близько 2 метрів у діаметрі. Вони є частиною постановки і оживають в певний момент. Як це відбувається, краще побачити на власні очі!
  3. Дія шоу також відбувається над глядачами. Актори пролітають під стелею концерт-холу на висоті 10 метрів на спеціальному тролеї.
  4. У цьому сезоні шоу доповнили новими номерами. Найнесподіваніший із них – танцювально-акробатична постановка з фітболами. За сюжетом головний герой на шляху до Мороза зустрічає лісових звірів, знайомиться з ними і вчить їх ліпити сніговика. Це переростає у гру, під час якої персонажі грають з фітболами, виконуючи різні комбінації і трюки. За словами Олександра Братковського, процес реалізації такого задуму був досить складним. На те, щоб відрепетирувати номер до ідеалу, пішло 2 місяці!
  5. У новому сезоні шоу стало більш танцювальним, а в акторському складі стало на 8 танцюристів більше. Всю хореографію ставив екс-учасник шоу «Танцюють всі» Максим Пекній.
  6. Варто відзначити, що головні герої шоу – Розповідач, Мороз і Старший брат – вводять глядачів в історію за допомогою пісень, які виконують наживо. Автором саундтреків виступив Юрій-Юркеш Юрченко.
  7. За мотивами шоу була написана однойменна книга. Її автором виступила Катерина Дем’янчук, яка перенесла легенду краю Winterra та історію про Мороза на папір. Новорічна історія доповнена яскравими фото, зробленими на одному з показів шоу. Придбати книгу в подарунок або як сувенір можна прямо в Концерт-холі, де проходить шоу.

1,5 тонни снігу,  фігури звірів, що оживають, та Розповідач під стелею: чим дивують глядачів 5D шоу «Winterra»

5D шоу «Winterra. Легенда казкового краю» показуватимуть протягом усіх зимових свят – до 12 січня включно. Детальний розклад можна подивитися на офіційному сайті шоу: https://winterra.com.ua/kvitki/

Організатором традиційно виступила компанія Starlight Entertainment – творці популярних шоу «Вартові Мрій», «Дім Таємничих Пригод», шоу-казки «Резиденція Діда Мороза», а також шоу «Лапландія 360. Інтерактивна подорож до Санти», яке в ці дні проходить на Софійській площі.

Де: Концерт-хол ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1, павільйон №9).

Вартість квитків: 250 – 2499 грн.

1,5 тонни снігу,  фігури звірів, що оживають, та Розповідач під стелею: чим дивують глядачів 5D шоу «Winterra»

Також читайте:  Президент Ісламської Республіки Іран звернувся до іранського народу