22 червня видатному українському дипломату Геннадію Удовенку виповнилося б 87 років

0
209

22 червня видатному українському дипломату, державному і громадському діячу Геннадію Йосиповичу Удовенку виповнилося б 87 років.

Міністр закордонних справ, Надзвичайний і Повноважний Посол, народний депутат України, голова Народного Руху України – він залишив яскравий слід не тільки в історії української дипломатичної служби. Удовенко – безпосередній учасник процесу державотворення, визначення стратегічного курсу зовнішньої політики нашої держави. Незаперечний авторитет Г.Й. Удовенка на міжнародній арені забезпечив його обрання Головою 52-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН – найвпливовішої всесвітньої організації. Унікальне досягнення, яке навряд чи кому-небудь вдасться повторити!

Дипломати старшого покоління пам’ятають його життєве кредо і його вимоги до молодих – «Професіоналізм. Патріотизм. Порядність». Ці чесноти залишаються актуальними для української дипслужби і сьогодні.

Згадуючи Геннадія Йосиповича, впевнені, що Україна ще оцінить по достоїнству його непересічний внесок у розбудову нашої держави, увіковічнивши його ім’я в пам’яті народній!