Amazon поглине Slack?

0
464

Всесвітньовідома американська інформаційна організація, що спеціалізується на фінансах, Bloomberg повідомила про те, що компанія Amazon має намір купити Slack. В самій компанії Slack заявили, що справді розглядають пропозиції стосовного їхнього поглинення.

Slack – це месенджер, що дозволяє обмінюватися повідомлення, створювати групові чати, пересилати файли. Зараз розробляється функція відеодзвінка. Також додаток підтримує інтеграцію з багатьма іншими сервісами, серед яких Twitter, Google Drive, Dropbox.

Офіційний реліз бізнес-додатка Slack відбувся у 2014-му році і вже зараз додатком щодня користуються  кілька мільйонів людей. Засновником стартапу є Стюард Батерфілд, що був також одним із співзасновників Flickr. Свого часу у розвиток додатку інвестували Google, KPCB. Вартість додатка для користувачів становить 6,7 $ за стандартну версію та 12,5 $ за розширену.

Також читайте:  Alibaba стане спонсором Олімпійських ігор

 Slack серед бізнес-додатків мав найбільшій ріст користувачів за всю історію.  На даний час вартість компанії оцінюється сумою у 9 мільярдів доларів.