Біля ВР проходять протести

0
402

У ранці 13-го липня близько 300 осіб зібралися провести мітинги біля Верховної Ради України. Люди зібралися з плакатами та закликами про зняття депутатської недоторканості та притягнення їх до відповідальності. Так, як сьогодні у ВР буде проходити голосування по зняттю недоторканості та арешту екс-губернатора Харківської облдержадміністрації  Михайла Добкіна. У ВР деяка частина депутатів заблокувала трибуну вимагаючи поставити першочергово на голосування питання по Добкіну, через  те, що зараз його призначили на 17-у годину.

Серед мітингувальників також присутні члени Національного корпусу «Азов», а в Маріїнському парку зібралася велика кількість народу, що розійшлися по всій його території. На площі Конституції встановлено сцену та колонки.

Також читайте:  Традиційна проща українців до Банно

Під час проведення мітингу біля ВР було запалено фаєри та димові шашки внаслідок чого утворилася невелика штовханина. Кількість поліції та Національної гвардії збільшилася біля самої Верховної Ради та по периметру будівлі. Також туди прибули пожежна машина та швидка.