Alibaba тримає курс на offline

0
503

Китайський гігант електронної комерції Alibaba Group оголосив про стратегічне партнерство із шанхайським роздрібним конгломератом Bailian Group в області розвитку нових форматів роздрібної торгівлі, повідомляє WWD.

Bailian Group є одним із найбільших підприємств роздрібної торгівлі в Китаї, яке нараховує 4700 торгівельних точок в 200 містах, включаючи супермаркети, магазини і аптеки. Alibaba, в свою чергу, має активну базу користувачів в розмірі близько 500 млн чоловік. Як розповіли в Alibaba, на даний момент не йдеться мови про фінансові інвестиції. Співпраця між компаніями передбачає інтеграцію онлайнового і офлайнового бізнесів.

Alibaba тримає курс на offline

«Стратегічне партнерство дозволить втілити в життя нову концепцію Alibaba в області роздрібної торгівлі, і це дасть споживачам можливість отримати новий досвід, а нам – підвищить ефективність логістики і сервісу» – слова головного виконавчого директора Alibaba Чжана Юна. По його словам, в планах двох корпорацій створення нової моделі торгівлі з активним залученням «великих даних».