DV Bank – банк із українським капіталом

0
659

Одним з невеликих, проте чи не найбільш перспективних гравців ринку фінансових послуг України є DV Bank – банк із українським капіталом, орієнтований як на корпоративний, так і на роздрібний бізнес.

Це відносно молодий банк (зміна власників та цілковитий ребрендинг відбулися 2015 року). Проте банк за короткий термін розвинув роздрібний портфель бізнесу, створив власну мобільну платформу DV Bank і став повноцінним учасником міжнародної платіжної системи Mastercard, що в принципі є унікальним прикладом для банків 3-ї групи (за класифікацією НБУ).

Зрештою, якість активів банку було підтвердженою міжнародно компанією Deloitte.

Ще одна унікальність банку як для українського ринку – DV Bank щодня звітується перед клієнтами за свої фінансові показники на корпоративному сайті та офіційній сторінці у  Facebook.

Також читайте:  Ми відновили перемовини з Ryanair. Павло Рябікін

Серед беззаперечних переваг банку слід зазначити гнучкість прийняття рішень та надзвичайну швидкість у наданні послуг. Приміром, іменну чіповану картку преміального класу у банку виробляють лише за 2 години і, в разі потреби, доставляють клієнтові прямо в руки.

Причому ці картки працюють навіть в оффлайні, що вкрай важливо для тих, хто багато подорожує літаками, океанськими лайнерами або навіть просто потягами Інтерсіті, оплачуючи в дорозі продукти та послуги банківським пластиком.

DVbank є інноваційним банком, який  активно впроваджує на вітчизняному ринку банківських та фінансових послуг найкращі світові розробки та зручні засоби з надання фінансових послуг.

У 2017 році банк увійшов до рейтингу «50 провідних банків України» за версією видання FinClub.

Банк дотримується принципів корпоративної соціальної відповідальності, також є членом провідних бізнес-асоціацій України: Незалежної асоціації банків України, European Business Association та Спілки українських підприємців.