Європейські партнери готові надати Україні 50 мільйонів євро для реформи управління державними фінансами – Мінфін

Реформа розрахована на 2018-2021 роки та передбачає імплементацію Стратегії реформування системи управління державними фінансами, розробленою Мінфіном та затвердженої урядом на початку лютого цього року.

0
653
An employee holds 500 euro banknotes in the Money Service Austria company's headquarters in Vienna, Austria, March 3, 2016. REUTERS/Leonhard Foeger/File Photo

Європейські партнери готові надати Україні 50 мільйонів євро для реалізації реформи управління державними фінансами, повідомляє УНІАН.

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів на сторінці в соцмережі Facebook з посиланням на підсумки зустрічі міністра Олександра Данилюка з делегацією Євросоюзу на чолі з послом ЄС в Україні Хьюгом Мінгареллі.

Як наголошується в повідомленні, реформа розрахована на 2018-2021 роки і передбачає імплементацію Стратегії реформування системи управління державними фінансами, розробленою Мінфіном і затвердженої урядом на початку лютого цього року.

Зокрема, передбачається створення Служби фінансових розслідувань, підвищення ефективності державних витрат, розвиток сучасної та справедливої податкової та митної систем, посилення інституційної та кадрової спроможності у сфері державних фінансів.

Також читайте:  Зустріч Віце-прем`єр-міністра з питань європейської інтеграції України та Посла України в США

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів 25 травня затвердив план заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами України на 2017-2020 роки, який дозволить скоротити дефіцит сектору загальнодержавного управління і знизити темпи приросту державного боргу в середньостроковій перспективі та утримувати їх на прийнятному рівні, а також забезпечити послідовність бюджетної і податкової політики, підвищити якість надання державних послуг та ефективність державних інвестицій при забезпеченні більш раціонального використання ресурсів.