«Людина року – 2017» в номінації «Підприємець року»

0
263

Лауреат загальнонаціональної програми «Людина року – 2017» в номінації  «Підприємець року»

 Олег МÁЙБОРОДА. Генеральний директор ТОВ «Укрбуд Девелопмент»

 Три головні події 2017 року  за Вашою версією:

а) досягнення цифри в 55 збудованих в Києві будинків за п’ять років, закріплення за компанією статусу лідера столичного ринку нерухомості;

б) включення «Укрбуд Девелопмент» до числа кращих роботодавців України;

в) включення в рейтинг кращих топ-менеджерів України.

Ваша «Формула успіху»: Ніколи не приймати необачних рішень, до всього підходити з позиції логіки та завжди зберігати холодний розум. Достойно приймати удари долі. При цьому не стояти на місці – ставити нові завдання та цілі, будувати плани і постійно рухатися вперед.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Ким тільки не мріяв – починаючи від десантника ВДВ і закінчуючи президентом країни. Головне, що для мене об’єднує всі професії, в яких я себе бачив в дитинстві – це бажання приносити користь суспільству, робити щось значуще.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Є мрія повністю привести до ладу Київ. Реставрувати всі старі будівлі, відновити пам’ятки архітектури в історичному центрі столиці. Починаючи з реконструкції княжого граду на Замковій горі – частини архітектурно-історичного комплексу «Стародавній Київ».

Загалом мрію відновити всі старі замки України, а ще побудувати автобани. Думаю, це дасть поштовх розвитку внутрішнього туризму в нашій країні.

Також читайте:  Все до останньої копійки Україні буде заплачено

А глобально – вивести Україну в лідери на світовій арені. Зробити її локомотивом всієї Європи – в аграрному бізнесі, енергетиці, оборонній сфері, туризмі. Щоб українці пишалися своєю країною, пов’язували своє майбутнє тільки з нею і не роз’їжджалися по зарубіжжю.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?: Сьогодні щоб бути успішним, треба в першу чергу хотіти прийти до успіху. Але при цьому потрібно ще й мати необхідні для цього якості. Вміти ризикувати, коли це виправдано, довіряти своїй інтуїції, але тверезо оцінювати будь-які ризики, не втрачати голову, намагатися дивитися ширше. Ставити правильні цілі, весь час піднімати планку. І шукати саме ту сферу, де можна максимально себе реалізувати.

Ваш улюблений афоризм?: «Песиміст бачить труднощі у кожній можливості, оптиміст в кожній труднощі бачить можливості» Уінстон Черчилль.

Кого Ви вважаєте взірцем успішного бізнесмена? Максима Вікторовича Микитася – людину, яка зробила корпорацію «Укрбуд» такою, яка вона є зараз. Це людина, яка сама себе створила, без будь-чиєї допомоги, і всього за десять років пройшла величезний шлях.

Чому Ви зайнялись саме цим видом бізнесу (діяльності)? Так вийшло, що саме в цій сфері я знайшов себе після досить тривалих і різнобічних пошуків. Крім того, це дуже командна сфера, а я однозначно командний гравець.

Також читайте:  "Газпром" запрошує "Нафтогаз" до Москви: хоче обговорити транзит після 2019 року

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому? J У дружбі, в сім’ї, в можливості не зраджувати своїм життєвим принципам. А гроші – це всього лише засіб, хоч і прожити без них не вийде.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я…» Я вважаю, що у мене вже є точка опори. Є цілі, є завдання, і далі все залежить тільки від мене.

Кому в цьому житті Ви заздрите? J Своєму синові – у нього ще все попереду, і він сьогодні має набагато більше можливостей, ніж я в його віці.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? J Прагнення бачити в людях тільки хороше. На жаль, не всі люди заслуговують такого довірливого ставлення. Деякі можуть підвести.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Їх дві. Це «Три мушкетери» Олександра Дюма та «Стів Джобс» Уолтера Айзексона. Перша – одна з кращих книг про дружбу, а друга – дивовижна історія про тернистий шлях до успіху одного з найяскравіших бізнесменів в історії.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Гаєм Юлієм Цезарем. Хотілося б повчитися у нього тому, як ефективно робити кілька справ одночасно.

Також читайте:  Siemens припиняє роботу в Росії

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Чудеса світу гарні саме там, де вони знаходяться. Краще створити в рідному місті нове чудо світу. А потенціал у наших людей для цього є, вони здатні створити диво.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Максимус.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? На Поділ, прогулятися Андріївським узвозом. А якщо не в Києві, то влаштував би йому тур в Карпати – щоб познайомити з їх неймовірною природою та численними замками.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення – це те, що я знайшов те місце, де я дійсно можу себе реалізувати. Де виходить мріяти і втілювати ці мрії в життя. А помилки, звичайно ж, були, і ще будуть, напевно. Але таких, за які я б собі до цих пір докоряв, на превелике щастя, не було.

Яке зайняття для  Вас –  найкращий відпочинок? Подорожі та проведення вільного часу в сімейному колі.