Проектний офіс Ukraine Unites спільно із Посольством ОАЕ провели бізнес зустріч

0
461

19 листопада 2018р, Fashion of Diplomacy в рамках проекту «Ukraine Unites» спільно з Посольство ОАЕ в Україні провели Бізнес-зустріч «Україна-ОАЕ» для представників українських компаній. 

Основна тема зустрічі – Ринок ОАЕ. Його розвиток, особливості та можливості для українського бізнесу.

Тимчасова повірена у справах Пані Наджла Аль-Раїс розповіла про інвестиційні можливості ОАЕ та важливість участі у Всесвітній виставці «Експо-2020».

Вікторія Рахматулліна, консультант по економічним питанням посольства ОАЕ в Україні, детально розкрила наступні теми: Яким українським компаніям і коли варто виходити на ринок ОАЕ; Як почати працювати на цьому ринку і які існують вільні економічні зони в регіонах; Логістика українських товарів і послуг в ОАЕ.

Також читайте:  «Караоке на майдані» - 20 років. Що готує для глядачів проект?

Бізнес-зустрічі проводяться щомісяця. Основна мета спрямована на максимальне спрощення доступу вітчизняного бізнесу на ринок найпотужніших економік світу.
Українські підприємці, які беруть участь у цих заходах, мають можливість отримати вичерпну, докладну та детальну інформацію про необхідний комплекс дій, які уможливлять діяльність українських бізнес структур в різних країнах світу, із урахуванням особливостей місцевого ринку та правового поля цих країн.