Ryanair скасовує вихід до України

0
444

Авіакомпанія Ryanair припиняє роботу по виходу на український ринок авіаперевезень. Причиною інтеграції ірландського лоукоста стала відмова генерального директора столичного аеропорту Бориспіль Рябікіна Павла Борисовича у виконанні вимог Ryanair по роботі компанії в аеропорту.

В самій компанії заявили, що домовленості було досягнуто ще у березні цього року, але тепер пан Рябікін відмовився виконувати свої зобов’язання. Сам Рябікін пояснює свою відмову тим, що державному аеропорту Бориспіль не вигідні умови авіаперевізника Ryanair.

Таку позицію гендиректора пояснюють можливою домовленістю з керівництвом компанії з високими тарифами «Міжнародні авіалінії України», що залишиться основним авіаперевізником в Україні. Також компанії вибачилася перед людьми, що вже купили квитки та зобов’язалась повернути їм їхні кошти.

Також читайте:  Максим Лавринович про головні тенденції та напрями реформи системи оподаткування

У свою чергу в уряді було зібрано нараду, на якій прийняли участь прем’єр Володимир Гройсман, Міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівництво аеропорту Бориспіль. На нараді було прийнято рішення поновити перемовини з лоукстом Ryanair та вважають, що компанія ще повернеться до України як тільки вирішиться питання з дирекцією Борисполя.