День Народження Джека. 11 жовтня 2019 Київ, Bel Etage Music Hall. ЛЯПІС 98

0

Київ формує нові обов’язкові щорічні традиції. Вже кілька років щоосені в нашому місті проходить свято любові до життя, музики й улюбленого віскі – День Народження Джека.

Як відомо, Джек Деніел був великим меломаном. Одного разу він купив музичні інструменти на кількасот доларів і об’єднав музикантів у The Silver Cornet Band. З того часу Jack неможливо уявити без музики. Тому як ще святкувати його день народження, якщо не концертом?

 Цього року іменинна вечірка Джека  пройде разом з артистом, який абсолютно не потребує того, щоб його представляли. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98»!

Кожен їхній концерт – це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій – це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня – хіт і шлягер на всі часи, їх підспівують  тисячні зали в будь-якій точці світу!

Також читайте:  Заява послів країн “Великої сімки” про медичну реформу в Україні

Тож 11 жовтня збираємо друзів на вечірку  творця улюбленого в усьому світі віскі в Bel Etage! Танцюємо й підспівуємо під «Ляпіса»!

Квитки для себе і друзів можна купити тут: concert.ua