Дипломати – наша армія на фронті зовнішньої політики

0
370

Під час засідання Національної ради реформ Президент Петро Порошенко зазначив, що втілення Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка 1 вересня набула чинності, є передумовою для подальших кроків з євроінтеграції. «Вона – наша дорога до Євросоюзу», – підкреслив Глава держави та наголосив, що за цю Угоду «мільйони українців вийшли на Майдан» і за неї «заплачено високу ціну життів Героїв Небесної Сотні».

Необхідність у розгляді закону «Про дипломатичну службу»

При цьому Глава держави акцентував увагу учасників засідання на необхідності розгляду та голосування у Верховній Раді нової редакції Закону «Про дипломатичну службу».

«Прийняття Закону «Про дипломатичну службу» не менш важливе, ніж побудова оборонної стратегії і затвердження Стратегічного оборонного бюлетеню та реформування армії. Це теж наша армія, але вже на іншому фронті – фронті зовнішньої політики, який дозволяє тримати і мобілізацію союзу коаліції на підтримку України, і продовження санкцій, і рух реформування нашої країни в Європу», – підкреслив Глава держави.

Також читайте:  Інформація про зустріч у Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах

Ювілейна дата – 100 років українській дипломатичній службі

Президент подякував українським дипломатам, які «виконують надзвичайно важливу функцію в історії нашої держави», та наголосив, що днями виконується 100 років української дипломатичної служби. «Я думаю, що на 100-річний ювілей українська дипломатична служба заслужила прийняття в грудні Верховною Радою цього системного важливого Закону», – підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави принагідно подякував дипломатам, парламентському комітету у закордонних справах та його голові Ганні Гопко за активну участь в розробці нового Закону «Про дипломатичну службу».