Біля Києва поліцейські зупинили п’яного дипломата РФ

0
333

Близько обіду 31-го липня біля Бортничів, що під Києвом патрульні зупинили автомобіль з підозрою на нетверезий стан водія. Підозри поліцейських дійсно справдились – водій знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Затримати порушника працівникам патрульної поліції так і не вдалося, через те, що водієм виявився працівник консульства Росії в Україні, представник прикордонної служби ФСБ РФ Руслан Требунський. На нього було складено відповідний протокол та направлено звернення до МЗС, а забирати п’яного дипломата приїжджав сам консул. Як виявилось Требунський вже не перше порушує законодавство України – у квітні цього року поліціянти вже ловили дипломата п’яним за кермом. Проте, через дипломатичний імунітет порушника доводилось відпускати. Минулого разу п’яного Требунського разом з автомобілем приїхав забирати також консул.

Також читайте:  Заява делегації України щодо Дня Європи та 72-ї річниці закінчення Другої Світової Війни в Європі (мовою оригіналу)

Прес-секретар МЗС України Мар’яна Беца на своїй сторінці у Twitter написала, що до через п’яне водіння дипломата РФ до Росії було відправлено ноту протесту.