Болгарське консульство незабаром з’явиться у Кропивницькому

0
632

В Болгарії  мають намір створити ще одне почесне консульське представництво в Україні.

Згідно з повідомленнями болгарських ЗМІ їх уряд вже прийняв відповідне рішення. Було навіть названо людину, що буде призначена на посаду почесного консула – це Дмитро Йоргачов.

Завданнями нового консульства визначаються посилення та розвиток туристичних, торговельно-економічних, науково-освітніх, культурних та дипломатичних взаємин між державами. Варто відзначити, що Болгарія вже 10 років є країною-членом Євросоюзу та більш як 13 років членом військового об’єднання НАТО. Дипломатичний інтерес викликаний з боку такої країни як Болгарія, котра немає навіть сухопутного кордону з Україною, несе в собі позитивний сигнал для держави та свідчить про зацікавленість у збереженні хороших взаєминах зі сторони цивілізованого світу.

Також читайте:  100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки

Відкрити консульство Болгарія має намір в обласному центрі Кіровоградської області місті Кропивницький, що донедавна мало назву Кіровоград і було перейменовано в рамках декомунізації, котра триває в Україні.

На даний момент в Україні є тільки одне консульство Болгарії – у Львові. На стадії відкриття знаходиться консульство в Запоріжжі.