Держсекретар МЗС провів зустріч з Послом Лівану

0
469

Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць провів робочу зустріч з Послом Ліванської Республіки в Україні Клод Халіль Аль Хажаль. Зустріч проходила на честь закінчення дипломатичної місії пані Хажаль.

Клод Халіль Аль Хажаль пропрацювала Послом Лівану чотири роки, починаючи з 2013-го. За цей час українській та ліванській стороні вдалося зміцнити свої дипломатичні відносини, ознайомитися з культурами обох країн. Під час розмови дипломати обговорили наявний стан та майбутні пріоритети в розвитку відносин між державами.

Також було виокремлено те, що цього року, 14-го грудня, Україна та Ліван разом святкуватимуть 25-у річницю встановлення дипломатичних зв’язків. Принагідно було обговорено можливість проведення бізнес-форуму України та Лівану на кінець жовтня цього року в столиці Ліванської Республіки місті Бейрут.

Також читайте:  Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики - Президент підписав Закон

Дипломати солідарно виступили за необхідність збільшити двосторонню активність в торгово-економічних та політичних сферах.

На прощання, вже традиційно, Держсекретар МЗС подякував Послу Клод Халіль Аль Хажаль за багаторічну роботу в Україні та побажав їй подальшого успіху.

Нагадаємо, нещодавно Міністр МЗС Павло Клімкін зустрівся з Послом Нідерландів на завершення його дипломатичної місії.