Фінальна частина чемпіонату Лівану з армрестлінгу

0
559

9 вересня 2018 року в Бейруті відбулася фінальна частина чемпіонату Лівану з армрестлінгу. Захід проводився Ліванською федерацією з армрестлінгу за підтримки Посольства України. На змаганнях була представлена українська міць і сила – відомі на весь світ українські рукоборці – чемпіони світу Андрій Пушкар, Ігор Мазуренко, Олексій Семеренко, Вадим Стецюк.

Чемпіонат відкрив Посол України в Лівані І.Осташ, який виступив перед спортсменами та глядачами поєдинків з вітальною промовою. Гостями фіналу стали представники політичних, суспільних та спортивних кіл, дипломатичний корпус, місцеві ЗМІ, українсько-ліванська громада, поціновувачі силових видів спорту, друзі України. Саме через участь українських чемпіонів змагання пройшли під гаслом «Europe in Lebanon».
Головною родзинкою спортивного свята стали показові поєдинки українських рукоборців О.Семеренка та В.Стецюка з ліванськими спортсменами М.Бассілем та Ж.Беджані.

Також читайте:  Президент зустрівся з провідними представниками ділових кіл Великої Британії

Змагання стали яскравою подією суспільного життя Лівану, презентацією України як великої спортивної держави та символом єдності через спорт ліванського та українського народів.

Захід відбувся за підтримки авіакомпанії Bravo Airways, яка виступила партнером чемпіонату і забезпечила приліт українських чемпіонів у Бейрут.