Глава МЗС Німеччини говорить про провокації Трампа стосовно КНДР

0
447

Нещодавно в інтерв’ю для групи німецьких видань Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель вислови думку, що лідер США Дональд Трамп своїми висловлюваннями провокує КНДР до агресії.

Глава німецького МЗС звинуватив Трампа у безвідповідальності через його нещодавні висловлювання щодо КНДР.  «Безвідповідальність приголомшує» –  заявив Зігмар також додаючи що такі дії Трампа ведуть до подальшої ескалації конфлікту з Пхеньяном.

Водночас Зігмар закликав США та КНДР припинити провокації, а лідерів Росії та Китаю використати свій вплив на КНДР для того, щоб зупинити можливу військову конфронтацію. «Зараз настав час дипломатії» – говорить глава МЗС Німеччини.

Нагадаємо, що станом на зараз ситуація між КНДР та США критично загострились. Нещодавно, після запуску КНДР балістичних ракет, Трамп пригрозив КНДР «вогнем та люттю». На такі слова Трампа лідер КНДР Кім Чен Ін пригрозив бомбардуваннями військової бази США розташованої на острові Гуам. У свою чергу Президент США Дональд Трамп відповів, що Пхеньяну доведеться серйозно понервувати якщо вони вдадуться до будь-яких військових провокацій на острові Гуам.