Глава МЗС Німеччини привітав українців національним гаслом

0
375

Міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Зігмар Габріель звернувся до українців з вітаннями з нагоди недавнього святкування Дня Незалежності України. Новину про вітання Міністра можна побачити на офіційній сторінці Посольства Німеччини в Україні в соціальній мережі Facebook.

У своєму зверненні Зігмар говорить про постійну підтримку з боку Німеччини для України та згадав про 25-у річницю встановлення дипломатичних стосунків України та Німеччини. Також Глава МЗС відзначив реформи, що пройшли в Україні після Революції Гідності та назвав приводом для радості те, що безвізовий режим з країнами Євросоюзу почав працювати на початку цього літа.

Велика кількість тексту пана Міністра припала на роздуми над конфліктом України та Росії. Зігмар говорить, що мрії про мир після затяжної холодної війни були розбиті, а Україна відчуває тепер це як ніхто інший. Далі дипломат підтвердив продовження невизнання німецькою стороною окупації Російською Федерацією Криму та назвав кінцевою метою відновлення територіальної цілісності України.

Також читайте:  Посол України в США повідомив важливу новину

Принагідно Зігмар згадав нещодавні домовленості  «Нормандської четвірки», які стосуються перемир’я на Донбасі з нагоди свята Першого вересня, і висловив свої надії про те, що дана домовленість буде виконана і не стане пустими словами, як усі попередні.

Завершив своє привітання Зігмар Габірель побажанням українцям життя в мирі та свободі закінчуючи гаслом «Слава Україні!».