Ісламська Республіка Афганістан святкує 100-річчя Незалежності

0

20 серпня 2019 року, Посольство Ісламської Республіки Афганістан святкує 100-річчя своєї Незалежності.

З вітальним словом до гостей виступив Надзвичайний і Повноважний посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні Пан Сардар Мохаммад Рахман Огли:

З часів Олександра Македонського до вторгнення Червоної армії і прояв міжнародного тероризму, на сьогоднішній день народ Афганістану, будучи пуштунами, таджиками, турками, Хазарейців і т.д. всі разом протистояли вторгненню, і не заспокоються, поки не дадуть відсіч (урок) порушнику. Так як наш народ в боротьбі за свободу навіть смерті не визнає поразкою.

Армія Олександра Македонського покинула країну, залишаючи за собою своїх численних солдатів, в результаті на сьогоднішній день приблизно сто тисяч осіб з представників їхнього роду проживають в провінції на сході Афганістану, і захищають свободу і інтереси своєї власної землі.

Також читайте:  Болгарське консульство незабаром з’явиться у Кропивницькому

Вторгнення Великої Британії в Афганістан і тричі трапилися війни привело нас до того, що сьогодні ми святкуємо 100 річницю незалежності Афганістану.

Вторгнення Червоної армії колишнього Радянського союзу в Афганістан, і ілюзія про доступ до теплих вод Індійського океану залишило в Афганістані 1.5 мільйонів загиблих і кілька мільйонів поранених і біженців (іммігрантів).

Це визвольна війна стала однією з причин розпаду комуністичного правління в світі і привела до звільнення багатьох країн і народів колишнього Радянського Союзу та Східної Європи, свідками якої ми є багато хто з нас.

Шановні гості!

Пані та панове, існує відомий вислів про те, що ті люди, які не діють, щоб досягати свободи, в її відсутність будуть змушені плакати.

Також читайте:  IV Форум Креативних Індустрій

Ми воювали за свободу, і повернули її від великих імперій, але не змогли перестати плакати. Чому? Тому що кожна війна – що катастрофа, яка супроводжується бідністю. Сльози сиріт перетворюються в численні комплекси, і в результаті не буде кінця війні. Тому що у кожної людини на війні є дитина, і у кожної дитини одного разу виникне почуття помсти. Тому необхідно відкидати війну в будь-якому випадку. Ось чому сьогодні Великобританія є одним з хороших союзників Афганістану в боротьбі з тероризмом.

Україна, як одна з найкрасивіших країн з численними потенціалами, що знаходилася в Східній Європі, колись також потрапила в пастку комуністичного тоталітарного режиму, і направила частину своєї молоді в Афганістан воювати в складі Червоної армії, а тепер є одним з кращих друзів Афганістану.

Також читайте:  День державності Республіки Сербія

Точно також Таджикистан, Узбекистан, Туркменістан, Азербайджан, Казахстан, Білорусь та інші Республіки, які входили до складу колишнього радянського Союзу і держави-учасники Варшавського договору в Східної Європи.

Кращий спосіб співпраці і поглиблення відносин між країнами – це розвиток політичних, торгових, культурних і економічних зв’язків. І Афганістан намагається робити серйозні кроки в цьому напрямку.

Зрештою, лідерство не полягає в тому, щоб кидати каміння, щоб остаточно довести ворога або суперника, а в тому, щоб обмінюватися словами і протягнути руку дружби.

Ще раз користуюся нагодою, щоб сказати ласкаво просимо і дякую Вам за Вашу присутність.

Слава народам і країнам

слава Афганістану

слава Україні