Міжнародна конференція щодо України в Італійському Парламенті

0
442

Notice: get_currentuserinfo відхилено починаючи з версії 4.5.0! Використовуйте wp_get_current_user() натомість. in /usr/www/users/dipaor/fashion_diplomacy/wp-includes/functions.php on line 3853

За ініціативи Посольства України в Італійській Республіці в Палаті Депутатів Парламенту Італії відбулась міжнародна конференція на тему «Сучасна Україна у спільному європейському просторі».

В рамках широкої дискусії, за участю дипломатів Посольства, італійських депутатів, представників іноземного дипкорпусу, експертних та медійних кіл Італії, а також української громади відбулося обговорення поточної ситуації в Україні у контексті триваючої російської агресії, євроінтеграційного розвитку нашої держави, а також її ролі у міжнародному порядку денному.

Основні питання конференціі та підтримка України

Серед основних меседжів конференції – необхідність посилення ролі ЄС у питанні відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, а також підтримки нашої держави на шляху реформ.

«Українці вийшли на Майдан заради європейських цінностей, то ж вони заслуговують на те, аби Європа не залишила їх на самоті на шляху європейського розвитку», – підсумував сенатор Л. Компанья.