Новий Консул України в Сіднеї (Австралія)

0
440

З приємністю повідомляємо, що Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу Почесним Консулом України в м. Сідней (Австралія).

Це важлива ініціатива, спрямована на розбудову української дипломатичної присутності в Австралії.

Досі Україна не мала свого почесного представництва в Сіднеї, діяло лише почесне консульство у Мельбурні.

Офіційна церемонія відкриття почесного консульства відбудеться у середині грудня ц.р.

63-річний Ярослав Дума, активний член української громади Сіднея, колишній її голова, а сьогодні приватний підприємець, член Ротарі-клубу в Сіднеї, спеціаліст у галузі права та фінансових питань. Нагороджений медаллю Ордена Австралії.

У планах консульства – робота з громадянами, урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, просування економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між країнами.

Також читайте:  Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики - Президент підписав Закон

Основні завдання на наступний рік

Одним з основних завдань почесного консула на наступний 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в «Іграх нескорених», що пройдуть у Сіднеї.

Відкриття почесного консульства України в Сіднеї є давно назрілою необхідністю, яка реально відображає взаємну зацікавленсть сторін у розширенні співробітництва між двома країнами, а також відкриває нові можливості для більш ефективного використання потенціалу української громади Сіднея.