Офіційний прийом на честь 69-тої річниці Республіки Індія

0
558

26 січня 2018 року посольство Індії в Україні влаштували офіційний прийом на честь 69-тої річниці Республіки Індія.

На заході були присутні Посли багатьох країн акредитованих в Україні, представники посольств, представники Уряду України – Степан Кубів, Перший Віце Прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку, та Почесні гості.

Пан Посол Jai Hind виступів із привітальним словом:

Офіційний прийом на честь 69-тої річниці Республіки Індія

“Й.В. пане Степане Кубів, Перший Віце Прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку та панове.

Це велика честь та задоволення вітати Вас цього вечора з нагоди 69-ї річниці Республіки Індія. Також хочу подякувати усім, хто прийшов сюди для участі у святкуванні. Як Вам, можливо, відомо, саме 26 січня 1950 року, ми, Індійці подарували собі Конституцію, що протягом останніх 68-ти років пройшла випробування часом та складністю надзвичайно різноманітної країни.

Особливо я хочу подякувати Високоповажності пану Степану Кубіву, Першому Віце-прем’єр-міністру України – Міністру економічного розвитку і торгівлі України за присутність сьогодні в якості Почесного гостя від імені Уряду України. Його присутність є ще більш важливою, так як Україна очолює наступне 6-те Засідання спільної індійсько-української міжнародної комісії, яка відбудеться найближчим часом.

Ваша Високоповажність, Ваш візит до Індії у лютому 2017 року заклав фундамент для ще більш тісної взаємодії між нашими країнами з того часу. Я хотів би привітати Україну за досить істотний прогрес у багатьох сферах у 2017 році та передати мої найкращі побажання успішного та мирного 2018 року народу України від народу Індії.

Також читайте:  До Всесвітнього дня вишиванки «Українські амазонки» презентують національне вбрання

Цього року Індія відзначає 70 років Незалежності.

2017 став роком перебудови в Індії, що включав такі інноваційні зміни як податкова реформа та демонетизація. Ми твердо віримо, що ефект від цих змін відобразиться в здоровому рості індійської економіки цього року та наступних роках. Фінансові інституції та експерти всього світу вважають, що Індія продовжить залишатися однією з найбільших економік, що швидко розвиваються протягом наступних десятиліть.

Виступ нашого Прем’єр-міністра, пана Нарендри Моді в Давосі три дні тому, чітко зазначив, що економічне зростання не є кінцевим результатом для Індії. Економічний прогрес та розвиток – це лише шлях до більшої ролі, як країни мудрості, до якої прагне Індія. Багато світових проблем виникли через недостатнє розуміння того, як ми використовуємо природу.

Чи це глобальне потепління та деградація навколишнього середовища, що штовхають землю у напрямку катастрофічного загибелі у все більш швидкому темпі, чи наростаюча напруга в ім’я країни, регіонів чи релігії, рішення можуть бути знайдені у мудрості давніх індійських писань, якщо їх зрозуміти та практикуватимуть люди у всьому світі. Нові ініціативи Уряду Індії у формі святкування Міжнародного дня Йоги чи Міжнародного союзу сонячної енергії – це маленькі кроки з потенціалом великого позитивного впливу.

Також читайте:  Президент підписав Закон «Про дипломатичну службу»

За останні декілька років для надання імпульсу економічного розвитку Урядом Індії була ініційована велика кількість заходів. Це включає стартап-компанії (які мають назву Програма Стартап Індія), навчання молоді під егідою «Навички і Індії», спрощена видача банківських позик для допомоги молодим підприємцям, отримуючи максимальну перевагу від цифрової революції (Цифрова Індія), для забезпечення кращих можливостей для жінок в Індії, зміни в банківських правилах для допомоги фермерам та більш широке використання унікальних ідентифікаційних карток під назвою ААДХАР для зв’язку із нашими урядовими схемами, покликані збудувати краще середовище для бізнесу. Індія вже бачить зміни в тенденціях до зростання у більш ніж 30 пунктах щодо зручності ведення бізнесу в порівнянні з минулим роком.

Індія також усвідомлює, що міжнародна співпраця відіграє важливу роль в індійській загальній економіці та промисловому зростанні. Україна має важливу роль у цьому процесі та забезпечує взаємовигідну ситуацію у різноманітних галузях для обох країн. Протягом останнього року двостороння торгівля зросла на 18 % та наблизилася до відмітки у 2,8 млрд. доларів США.

Індія також є найбільшим імпортером соняшникової олії з України.

Існуючий потенціал у виробництві та експорті бобових культур з України в Індію досі не використовується повною мірою. Нещодавно до експортного кошика було додано нові продукти обох країн. У зв’язку з цим, візит великої бізнес делегації з України до Індії на чолі із Заступником міністра економічного розвитку та торгівлі та Заступником міністра аграрної політики та продовольства України у вересні 2017 року відіграв значну роль.

Також читайте:  Відень на Дніпрі

Цей процес ще збільшиться після 6-го Засідання Індійсько-української міжурядової комісії у лютому цього року. Ініціатива, започаткована у 2016 році для України прийняти участь в програмі “Make-in-India” (Виробляй в Індії) ще більш укорінилася у 2017 році.

У квітні 2017 року внесення Індії до переліку країн, громадяни яких можуть оформити візу під час прибуття, вже продемострувала багатообіцяючі результати.

Фармацевтична продукція є основою індійського експорту до України.

У 2017 році святкування 3-го Міжнародного дня Йоги (під назвою «Йога без метушні») 18 червня 2017 стало рекордом України.

Користуючись цією нагодою, хочу подякувати колегам-дипломатам за їх дружбу, сердечність та прихильність.

Посольство Індії в Києві постійно прагне розвитку відносин із Україною в усіх сферах.

Дякую Вам. Jai Hind! Слава Індії! Слава Україні!”