Посол Британії висловила свою підтримку Києву

0
456

Нещодавно впливовий міжнародний аналітичний журнал The Economist оприлюднив рейтинг найкомфортніших для життя людей міст. Згідно з рейтингом столиця України місто Київ займає аж 131 місце з 140.

Посол Британії в Україні Джудіт Гоф висловила свою позицію стосовно рейтингу. Вона виступила на підтримку столиці заявивши, що не погоджується з присудженим місцем в списку для міста Києва. Також Посол додала, що завдяки реформам, котрі проходять в Україні місто постійно розвивається  продовжуючи рух вгору, а не вниз.

Опинившись в останній десятці рейтингу Київ знайшов сусідів по списку серед країн таких Африки як Камерун, Зімбабве та Нігерія. Останнє 140-е місце зайняла столиця Сирії, в котрій триває війна Дамаск.

Також читайте:  Україну відвідає співзасновник Kickstarter - найпопулярнішого краудфандінгового майданчика

Київ за останні роки різко втратив своє місце в рейтингу загалом перемістившись втративши 21,4%. Причиною зниження привабливості Києва експерти називають нестабільну економічну ситуацію в Україні та військові дії на Донбасі.

Традиційно перше місце займає австралійський Мельбурн. Столиця Австрії Відень та канадський Ванкувер розділили 2-е та 3-е місця відповідно.