Посол: Британія надасть Україні фінансову допомогу

0
381

Британія виділить фінансову допомогу для України. Про це йдеться у повідомленні посла від Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. Загальний розмір допомоги становитиме 40 мільйонів фунтів стерлінгів.

Дані кошти будуть виділені в рамках допомоги на 2017-2018 роки. Завершення цього фінансового року припадає на березень, тому всі 40 мільйонів британської допомоги для України будуть перераховані до кінця березня 2018-го року.

Як повідомляє посол дані кошти призначені для проведення в Україні реформ, гуманітарну допомогу та підвищення рівня військової підготовки, а також загальну підтримку для Збройних сил України.

В кінці минулого місяця на офіційній сторінці прес-служби британського посольства повідомлялось про пріоритети допомоги Британії для України. Найважливішими залишаються підтримка суверенітету і розвиток української економіки, серед інших також названа сприяння подоланню корупції в державі та надання гуманітарної допомоги постраждалим наслідок війни на Донбасі.

British Embassy Kyiv top priorities for 2017

Сьогодні Її Величність відкрила сесію британського парламенту та проголосила програму уряду, також відому як The Queen's Speech.Посол Великої Британії в Україні також розповіла про пріоритети роботи Британії в Україні на 2017 рік, серед яких:- підтримка суверенітету та територіальної цілісності України через інструменти дипломатії та проведення військових навчань для Збройних Сил України- підтримка економічного розвитку, проведення реформ та боротьба з корупцією- надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту на Сході України."Ми надалі будемо працювати з Україною з метою гарантування безпеки на європейському континенті", – заявила посол Джудіт Гоф.***Today Her Majesty opened the session of the Parliament and delivered the Queen's Speech.British Ambassador to Ukraine also explained the UK's priorities for Ukraine in 2017, including:- support Ukraine’s sovereignty and territorial integrity through diplomacy and the provision of non-lethal military training to Ukraine’s Armed Forces- support Ukraine’s economic development, reform efforts and the fight against corruption- provide humanitarian assistance to those suffering the effects of war and support peace-building projects"By supporting Ukraine, the United Kingdom will continue to work for the security of the European continent", said Ambassador Judith Gough.#QueensSpeech

Опубліковано British Embassy, Kyiv 21 червня 2017 р.