Посол Канади в Україні побув на відкритті нової молочної ферми

0
505

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук побував у Львівській області на відкритті ферми, що спеціалізується на виробництві молока. Дана молочна ферма була збудована на кошти виділені канадським урядом в рамках міжнародної програми «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Кошти виділяються як дотації для створення невеликих фермерських господарств з загальною кількістю худоби починаючи від 10-и штук. Супроводжував Посла на відкритті Олег Синютка, що працює головою Львівської ОДА.

Роман Ващук мав змогу оглянути новозбудоване господарство та висловив свої позитивні враженні від зробленої роботи сказавши, що він бачить втілення канадських грошей у реальні фермерські проекти в Україні. Окрім того Роман Ващук подарував ключі від нового молоковоза придбаного для місцевого підприємства, що займається обслуговуванням ферм.

Також читайте:  МЗС Угорщини висунуло претензії через новий закон про освіту в Україні

У своїй промові Олег Синютка щиросердно подякував пану Послу згадавши його українське коріння і відзначив, що Канада найбільше допомагає українцям і ця допомога знаходить своє втілення в реальних важливих для громадян речах.