Посол України провів зустріч з Головою Департаменту у міжнародних справах

0
263

6 травня Посол України С. Бурдиляк в Ірані провів зустріч з Головою Департаменту у міжнародних справах, Спеціальним помічником Спікера Меджлісу Ісламської Ради Ірану Х.А. Абдоллахіяном.

Під час зустрічі сторони наголосили на необхідності активізації політичного діалогу та встановленні більш тісних міжпарламентських контактів. В цьому контексті була розглянута можливість організацїі візиту до України Спікера Меджлісу Ісламської Ради І.Р.Іран, д-ра А. Ларіджані. Х.А. Абдоллахіян висловив сподівання, що вже найближчим часом буде отримана позитивна відповідь щодо відвідування Спікером іранського парламенту України.

Учасники зустрічі підтвердили важливість проведення чергових політичних консультації на рівні заступників Міністрів закордонних справ, а також засідань директорів Департаментів консульської служби МЗС України та Ірану.

Також читайте:  Міжрядова угода про співробітництво у галузі освіти між Україною та Коморо

Х.А. Абдоллахіян високо оцінив динаміку двостороннього співробітництва двох держав та вказав на налаштованість іранської сторони сприяти усуненню наявних перешкод, зокрема у банківському секторі, на шляху розвитку взаємовигідних двосторонніх відносин.