Посол України в Чехії дав свою першу прес-конференцію

0
438

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс виступив на своїй першій прес-конференції з моменту його призначення на цю посаду. Нагадаємо, що Євген Перебийніс представляє нашу державу в Чехії від 23-го січня 2017-го року, тоді указом Президента України йому було доручено роботу Послом.

На прес-конференції було зачеплено тему заробітчанства українців в Чеській Республіці, що найчастіше проходить незаконно. Реагуючи на це питання Посол заявив, що він не є прихильником масового виїзду українців на роботу за кордон, але сказав, що поважає право демократичного народу на безперешкодний виїзд за територію України та запевнив, що буде захищати права громадян України в Чехії. Також Посол додав, що необхідно захистити наших громадян від поганого впливу різного роду посередників, котрі займаються працевлаштуванням в Чехії, оскільки найчастіше вони свідомо штовхають людей на порушення законів Чеської Республіки.

Також читайте:  Зустріч Віце-прем`єр-міністра з питань європейської інтеграції України та Посла України в США

Перед прес-конференцією в будівлі Посольства України в Чехії відбулося урочисте підняття прапора  присвячене Дню Державного Прапора.