Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія)

0
328

22 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія).

У м. Тімішоара Посол України в Румунії провів зустріч з префектом Євою-Джеорджетою Андрєаш, Віце-Головою повітової ради Траяном Станку та мером міста Тімішоара Ніколає Робу.

Обговорив питання співробітництва між Україною та Румунією на регіональному рівні, а також виступив з низкою пропозицій до місцевої влади, покликаних надати сприяння розвиткові викладання рідною мовою представникам української національної меншини.

В рамках зустрічі з мером міста Тімішоара, Посол України в Румунії обговорив питання налагодження побратимських відносин між м. Тімішоара та містами України.

Олександр Баньков, також, відвідав Індустріальний парк «Фрайдорф», де ознайомився з виробництвом та інвестиційними можливостями парку, а також обговорив окремі аспекти щодо обміну досвідом у сфері адміністрування діяльності відповідних парків.

Також читайте:  «Розмаїта Україна». Українська виставка в Королівстві Таїланд

Також, в рамках своєї робочої поїздки до повіту Тіміш, Посол України в Румунії провів зустріч з активом та керівником філії Союзу Українців Румунії Юрієм Глебою, під час якої, обговорили актуальні питання українців у Румунії.