День музики в Аммані з українською піснею

0
288
21 червня у різних містах Йорданії відбувся масштабний музичний фестиваль присвячений святкуванню Міжнародного дня музики. До участі у заході були запрошені виконавці та колективи із різних країн, які представляли величезне розмаїття стилів та напрямків.
У самому серці Йорданії – у столиці Аммані, зі сцени, що була змонтована з нагоди свята посеред Бульвару в Абдаллі, у виконанні діточок із гурту «UA-Kids», Влади Лагоди та їх керівника із ГО «Українська Хата в Йорданії» Ольги Завидняк, прозвучали зворушливі українські пісні. «Мамина сорочка», «Сіла птаха», «Рушник-ручничок», «Червона рута», пісні, що вже давно стали візитівками української ліричної музики, а також авторські пісні представників української громади не залишили байдужими слухачів.
Музичний виступ гурту відбувся під патронатом Посольства України в Йорданії та за сприяння Посла України в Йорданії Сергія Паська у співробітництві з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії та ГО “Українська Хата в Йорданії”.
Працівники Посольства України в Йорданії із сім’ями прийшли підтримати наших талановитих артистів у цьому заході та разом з ними поринути у магію української пісні.