Перше засідання «Ділового клубу» української молоді в Італії

0
439

В суботу 21 квітня 2018 року об 11.00 в приміщенні Посольства України в Італії (Roma, via Guido d’Arezzo, 9) відбудеться перше засідання «Ділового клубу» української молоді в Італії на тему «Особливості ведення бізнесу в Італії».
Доповідачами виступлять:

Гліб Туролєв -співвласник компанії «Strobile Energy» SARL , активний прихильник ідей лібертаріанства в торгівлі. Його вебсторінка: madteaparty.com.ua;

Юлія Муць – атестований в Італії, практикуючий адвокат в економічній сфері з м. Флоренція;

Аліна Бірук – практикуючий Dottore Comercialista з 6-річним стажем. Випускниця римського університету «La sapienza».

Зустріч проходитиме в режимі круглого столу. Учасники матимуть можливість отримати відповіді на свої запитання і наприкінці зустрічі в неформальній обстановці поспілкуватися між собою і з доповідачами.
Будемо раді бачити усіх хто прагне досягти успіху у сфері ведення бізнесу, просто активних і цікавих людей: від студентства, яке тільки плекає мрії розпочати свою справу в Італії, до сформованих бізнесменів чи фахівців-професіоналів. Переконані, захід стане не тільки чудовою нагодою поповнити скарбницю своїх знань про ділове середовище Італії, дієвою платформою для обміну набутим досвідом, але й збагатить нас новими цікавими знайомствами з неординарними особистостями.

Також читайте:  Amazon поглине Slack?