Перший Міжнародний Фестиваль-конкурс української пісні в Ізраїлі

0
606

З 16 по 21 грудня 2017 року Ізраїльський фольклорний театр за підтримки Посольства України в Державі Ізраїль проводить перший Міжнародний Фестиваль-конкурс української пісні.

Мета конкурсу, журі та його учасники

Метою конкурсу є популяризація української культури в Ізраїлі, підтримка талановитої молоді, поглиблення дружніх та культурних зв’язків між Україною та Ізраїлем.

Гала-концерт переможців конкурсу відбудеться під час відкриття VII Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який проводиться за підтримки Міністерства абсорбції Ізраїлю та Посольства України в Державі Ізраїль.

Для участі у конкурсі запрошуються професійні або самодіяльні колективи та солісти віком від восьми років. Учасники будуть змагатися у двох номінаціях – естрадний і академічний вокал. В конкурсній програмі необхідно виконати два твори, один з котрих має бути обов’язково українською мовою.

Також читайте:  Церемонія вручення Ордену Вранішнього Сонця

У журі конкурсу запрошені педагоги Єрусалимської академії, представники українського радіо, відомі ізраїльські та українські виконавці, серед яких Фелікс Лівшиць, Елла Пассіка, Костянтин Ріттель-Кобилянський та інші.

Призи для переможців

Переможців конкурсу чекає особливий приз – поїздка до України, а учасників з-за кордону – запрошення на фестиваль в м. Ейлат. Переможці конкурсу професіоналів отримають запрошення взяти участь в концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру.