Відкриття фотовиставки, присвяченої видатній українській поетесі Лесі Українки в Телаві

0
597

9 березня 2018 р. Посольство України в Грузії здійснило поїздку в м. Телаві (Кахеті) з метою відкриття фотовиставки, присвяченої видатній українській поетесі Лесі Українки, яка у 1908-1910 рр. жила, творила та викладала у цьому грузинському місті.

Під час перебування у м. Телаві Посольство відвідало пам’ятник Л. Українки в парку «Надікварі», який офіційно було відкрито у листопаді 2017 р., та провело процедуру урочистого покладання квітів до нього. Посольство також побувало біля меморіальної дошки Л.Українки, що розташована на будинку, де проживала українська поетеса.

Посол України І. Долгов провів зустріч зі студентами та викладачами Телавського державного університету ім. І. Гогебашвілі, у ході якої обговорювалися актуальні питання українсько-грузинських відносин, а також перспективи та плани подальшої співпраці.

Також читайте:  Стати професором у 12 років: в Україні відчиняє двері перший безкоштовний дитячий університет

У заходах від грузинської сторони брали участь Перший заступник Державного Уповноваженого Губернатора І. Шиошвілі, мер міста Телаві Ш. Нарекішвілі, голова Ради муніципалітету, заступник мера та керівництво місцевого врядування, а також Голова товариства Лесі України в Грузії Т. Гоголадзе та співробітники музею-бібліотеки Л. Українки в смт. Сурамі.