Відзначення 40-річчя Української національної інформаційної служби (УНІС)

0
480

У рамках проведення Днів України, в Конгресі США відбулося відзначення 40-річчя Української національної інформаційної служби (УНІС), яка була створена як Бюро Українського Конгресового Комітету Америки (УККА) в Вашингтоні з метою підтримання тісних зв’язків з державними агенціями США та для ефективного донесення до них інформації про події в Україні.

Участь у заході взяв Посол України в США Валерій Чалий

Він відзначив великий внесок УНІС, УККА та всієї української громади Америки у здобуття Україною Незалежності 26 років тому, а також у розбудову, становлення та зміцнення українсько-американських відносин.

Очільник української дипломатичного представництва в США вручив Директорові УНІС, Голові Крайового Комітету США з визнання Голодомору геноцидом, Віце-Президентові УККА Михайлові Савківу Орден Ярослава Мудрого V-го ступеня, яким його нагородив Президент України Петро Порошенко за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, активну участь у житті української громади США та з нагоди 26-ї річниці Незалежності України.

Також читайте:  Ангела Меркель сьогодні святкує свій День народження

Участь у заході також взяли конгресвумен Марсі Каптур, конгресмени Бренден Бойл та Пол Девід Тонко, керівник ВВG Джон Лансінг, представники української громади, церков, медіа.

Нагородження відзнакою «Друзі УНІСу»

З нагоди ювілею організації пам’ятною відзнакою «Друзі УНІСу» було нагороджено Посла України в США Валерія Чалого, Конгресмена від шт. Пенсильванія Брендана Бойла та Міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічуса.