Виставка робіт Романа Сущенка в Молдові

0
120

28 лютого в Культурно-інформаційному центрі при Посольстві України в Молдові відбулось відкриття виставки робіт журналіста УНІА «Укрінформ» Р. Сущенка, ініційована власним кореспондентом цього агентства З. Гурською.

У заході взяли участь дипломати, українські та молдовські журналісти, художники та митці, а також представники української громади та релігійних кіл.

У своєму виступі Посол України в РМ І. Гнатишин нагадав, що 5 років тому народ України змінив хід історії, відбулися трагічні події та окупація українського Криму Росією. Ця війна забрала життя понад 13 тисяч людей, близько 1,5 млн. осіб стали вимушеними переселенцями, більше 70 громадян України незаконно утримуються в Криму і Росії. Одним із бранців Кремля є український журналіст Роман Сущенко, якого засудили до 12 років ув’язнення.

Також читайте:  Прикрашання пам'ятника "Анни Ярославни. Королеви Франції". Посольство Індонезії. Фото

Говорячи про Романа, не можна не відзначити його стійкість та мужність, коли перебуваючи за гратами, він проявив ще свій художній талант.

Коли ми говоримо сьогодні про Романа Сущенка, ми говоримо про необхідність звільнення усіх українських політичних бранців та військовополонених, які незаконно утримуються в Росії.

Виставка робіт Романа Сущенка в Молдові