Зустріч Посла України в Королівстві Таїланд з Міністром торгівлі

0
513

12 жовтня 2017 року Посол України в Королівстві Таїланд провів зустріч з Міністром торгівлі Таїланду Апіраді Тантрапорн.

Розвиток відносин між країнами

Торговельно-економічні відносини між Україною та Королівством Таїланд демонструють динамічний розвиток. У 2016 році обсяг двосторонньої торгівлі склав понад 600 млн. дол. США при збереженні позитивного сальдо торговельного балансу на користь України у понад 255 млн. дол. США. Відтак Таїланд став найбільшим торговельним партнером України у регіоні Південно-Східної Азії. У червні 2017 року у ході офіційного візиту до Королівства Міністра закордонних справ України П .А. Клімкіна між двома державами було укладено Торговельну Угоду.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи подальшої активізації двосторонньої торгівлі, інвестицій, налагодження контактів між діловими колами обох країн. Серед іншого обговорювалась можливість здійснення Апіраді Тантрапорн візиту в Україну у 2018 році.

Також читайте:  20-річчя з нагоди відновлення діяльності педагогічного ліцею з українською мовою викладання ім. Т.Шевченка