Зустріч Посла України в США Валерія Чалого з українською громадою

0
460

Посол України в США Валерій Чалий разом з дружиною Людмила Мазука провели зустріч з українською громадою міста Пітсбург, штат Пенсильванія.

Учасники зустрічі з послом України в США

Участь у зустрічі взяли активісти відділення Союзу Українок Америки, Технологічного Товариства м. Пітсбург, учні та вчителі «Рідної школи», учасники і керівники танцювальних ансамблів «Полтава» та «Київ», українські студенти Пітсбургського Університету, священники Української Православної та Греко-Католицької Церков м. Пітсбург.

Вітаючи присутніх на заході, Валерій Чалий висловив глибоку вдячність українцям Пітсбургу за щоденну копітку працю із збереження українських культурної спадщини, мистецького і духовного надбання на теренах США, плекання української мови, поширення знань про українську історію і її сьогодення, а також за надсилання гуманітарної допомоги в Україну.

Вручення державних нагород та відзнак

Посол також вручив державні нагороди та відзнаки видатним представникам української громади, а також передав «Рідній школі» та Пітсбургському Університетові навчальні посібники з української мови і подарункові книжки.

Також читайте:  Участь Посла України в Грузії у церемонії закладання пам’ятної капсули

В ході візиту до Пітсбургу, Валерій Чалий з дружиною відвідали «Українську кімнату» Пітсбургського Університету, де викладається українська мова для американських студентів.