Зустріч Українських очільників з Міністром у справах ветеранів США Девідом Шулькіним

0
334

Віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе разом з Послом України в США Валерієм Чалим провели зустріч з Міністром у справах ветеранів США Девідом Шулькіним.

Офіційну частину свого робочого візиту до США Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розпочала зустріччю з Міністром у справах ветеранів США Девідом Шулькіним.

Російська агресія проти України вивела питання захисту і підтримки ветеранів у перелік пріоритетних. Встановлення прямого контакту з профільним американським відомством і одним з ключових членів Адміністрації США сьогодні є актуальним, як ніколи.

Сторони обговорили важливість розвитку взаємодії між Україною і США у питаннях соціального захисту ветеранів, їх лікування і психологічної реабілітації. Унікальний досвід США буде корисним при розробці механізмів і програм повернення українських ветеранів до звичного життя.

Також читайте:  Портрет Михайла Грушевського тепер в Посольстві України в Празі

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Девіду Шулькіну і всій Адміністрації США за підтримку України, надану допомогу у лікуванні наших воїнів, а також висловила сподівання на подальшу практичну реалізацію важливих проектів у сфері захисту ветеранів.