Посольство США оригінально привітало Україно з Днем Незалежності

0
445

Працівники Посольства США в Україні разом з Надзвичайним та Повноважним Послом Марі Йованович в особливий спосіб привітали українців з 26-ою річницею проголошення Дня Незалежності України: вони заспівали пісню.

Для привітання дипломати вибрали популярну в Україні пісню групи «Нумер 482» «Добрий ранок. Україно!». Дана пісня постійно супроводжувала відеоряд, також чутно як співають і самі співробітники посольства, котрі постійно з’являються на відеозаписі в різних місцях Посольства США.

Завершується відео зі словами привітання від Посла Марі Йованович, котра виступила з щирими вітаннями від американських друзів та  побажала для України миру і процвітання.

Happy Independence Day from your friends at the American Embassy

On behalf of the American people, Ambassador Marie Yovanovitch, and the staff at the US Embassy in Kyiv we wish all Ukrainians a joyous Independence Day holiday.***Від імені американського народу Посол Марі Йованович та співробітники посольства США в Україні зичать українцям щасливого Дня Незалежності.

Опубліковано U.S. Embassy Kyiv Ukraine 23 серпня 2017 р.

Також Президент США Дональд Трамп надіслав листа Петру Порошенку, в котрому вітає Україну та українців з Днем Незалежності. Президент Трамп пообіцяв і надалі підтримку для України та разом з європейським співтовариством домогтися відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави.