Посольство України в Канаді організувало святкування Дня Незалежності України

0
471

Інформацію про організацію в столиці Канади місті Оттава доволі масштабних святкувань з цікавою насиченою програмою протягом усього дня повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді, депутат Верховної Ради VII скликання, Андрій Шевченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як повідомляє дипломат Посольство України спільно  з мерією канадської столиці міста Оттави організували програму для всіх членів української діаспори, небайдужих громадян Канади, а також іноземних гостей.

Святкування 26-ої річниці Дня Незалежності України розпочнеться із самого ранку за місцевим часом Оттави (різниця між Києвом (UTC +2) та Оттавою (UTC -4) на даний момент становить 7 годин). Тоді біля мерії канадської столиці вже традиційно відбудеться урочисте підняття українського прапора.

Також читайте:  Відкриття Торгового дому Азербайджану в Україні

Далі в Оттаві буде проведено фестиваль, що матиме назву «День в Україні». На  завершення фестивалю плануються виступи популярних сучасних українських виконавців, серед яких співачка ONUKA, гурт Mad Heads XL, відомий у світі скрипаль-віртуоз Василь Попадюк та майстриня художньої пісочної картини Дарія Тимоніна.

Також Посол згадав і військовий парад, який пройде цього року в центрі Києві відзначивши, що канадські військові вперше за всю історію України також візьмуть участь в ньому й урочисто промарширують разом з нашими солдатами по Хрещатику.