Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей

0
616

У рамках проекту Посольства України в Грецькій Республіці з оздоровлення дітей з України у Греції у співпраці з Дитячим фондом України та Грецьким культурним центром «Зорбас» м. Київ, за підтримки Мерії м. Афіни та Грецько-Української торгівельно-промислової палати, у період з 27 липня по 06 серпня 2017 р., у літньому таборі грецької столиці у м. Агіос Андреас мали можливість оздоровитися та відпочити понад 60 дітей з різних регіонів України, з родин, що належать до соціально вразливих категорій населення.

У рамках програми перебування у таборі українські діти 04 серпня 2017 року провели культурно-мистецькій захід – концерт, присвячений Україні. Серед гостей заходу були представники мерії Афін, Посольства України, Грецько-української ТПП та міжнародної дитячої аудиторії.

05 серпня 2017 року діти з України відвідали історико-архітектурний заповідник Акрополь та Музей Акрополя і здійснили екскурсію до історичного центру грецької столиці.

Посольство України в Грецькій Республіці висловлює щиру вдячність мерії Афін, Грецько-Українській палаті за підтримку і допомогу, що зробили можливою успішну реалізацію даного проекту. Дякуємо також усім співробітникам літнього табору Афінського муніципалітету в м. Агіос Андреас за гостинність та дружню опіку, що вони надали дітям з України.

Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей Проект Посольства України в Грецькій Республіці по оздоровленню дітей