Провідні газети Ірану опублікували інтерв’ю з Послом України

0
254

Під час зустрічі з представниками ЗМІ Ірану, серед яких – газети Chabahar, Basharate nou, Yaqute Vatan та інші, наголошено на пріоритетних напрямках двостороннього співробітництва між Україною та Іраном.

Посол України в Ірані торкнувся питання розширення співпраці в галузі сільського господарства та в енергетичному секторі, де обидві держави мають взаємний інтерес задля забезпечення продовольчої безпеки Ірану та енергетичної безпеки України відповідно.

С. Бурдиляк наголосив на необхідності зміцненні взаємодії на таких напрямках: медицина, фармацевтика, освіта, туризм, авіабудування, ІТ-технології та створення спільних промислових підприємств.

Представникам іранських ЗМІ було доведено офіційну позицію України щодо неприпустимості відвідування журналістами, громадськими діячами та офіційними особами Ірану пропагандистських заходів різного характеру, які організовуються Росією на території анексованого Криму та на частинах окупованих територій Донецької і Луганської областей задля легітимізації захоплення частини суверенної України.