“Разом до перемоги” – Третій благодійний концерт-телемарафон на підтримку України

0
345

12 січня 2018 р. на телеканалі Литовського національного радіо і телебачення «LRT» у прямому ефірі відбувся Третій благодійний концерт-телемарафон на підтримку України “Разом до перемоги”. Цього року захід відбувався у форматі телемосту Україна-Литва з підключенням зі студії Прямого каналу. В ефірі також демонструвалося пряме включення з українськими містами Авдіївкою та Маріуполем.

Захід, організаторами якого виступили міжнародна волонтерська організація Blue/Yellow for Ukraine та Литовське національне радіо і телебачення, був приурочений до 28-ї річниці Дня захисників свободи – трагічних подій у Вільнюсі 13 січня 1991 року. Телемарафон пройшов під патронатом Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайтє, запис відозвернення якої пролунав під час ефіру.

Під час телемарафону у прямому ефірі виступили відомі литовські виконавці, які представили музичні твори литовською та українською мовами, зокрема, пісню «Плакала» українського гурту KAZKA. Глядачам демонстрували сюжети з постраждалих унаслідок російської агресії населених пунктів України, інтерв’ю з їхніми мешканцями, українськими військовими, які проходять службу на сході нашої держави.

Також читайте:  97-ма річниця турецького національного гімну

Лише за три години проведення телемарафону від глядачів надійшло понад 110 тисяч євро для їх передачі у якості гуманітарної допомоги для потреб східних регіонів України, які постраждали внаслідок російської агресії. Отримувач коштів – міжнародна волонтерська організація «Blue/Yellow», що надає допомогу українським військовим, їхнім рідним та близьким, дітям, які втратили батьків, постраждалим від військових дій громадам.