Робоча поїздка Посла України в Грузії

0
551

24 жовтня 2017 року відбулась робоча поїздка Посла України в Грузії Ігоря Долгова до регіону Кахетія

У її ході Посол України І. Долгов зустрівся з Губернатором Кахетії Іраклієм Надагішвілі та мером м. Телаві Платоном Калмахелідзе.

Під час бесіди, яка проходила у дружній і теплій атмосфері, були обговорені результати нещодавно проведених у Грузії муніципальних виборів, питання міжрегіонального співробітництва (першочергово, у галузі виноробства), а також культурної спадщини України в історії регіону Кахетія.

У ході робочої поїздки Посол України І. Долгов відвідав пам’ятник українській письменниці Л. Українці у м. Телаві, приміщення Телавської музичної школи, де протягом 1909 року Л. Українка проживала та здійснювала викладацьку діяльність, одне з найбільших місцевих виноробних підприємств, а також об’єкти інфраструктури Телаві.

Також читайте:  Літературно-мистецький вечір, присвячений киргизькому народному епосу «Манас» і 90-річчю Чингіза Айтматова

За результатами робочої поїздки Посла України І. Долгова до Кахетії було підтверджено важливість розвитку прямих контактів між регіонами та органами місцевого самоуправління України та Грузії, які мають значний потенціал у контексті стратегічного партнерства між двома державами.