США та Україна домовилися про зустріч лідерів

0
617

Україна та США досягли домовленості про зустріч Президента України Петра Порошенка з Президентом США Дональдом Трампом.

Таку інформацію повідомив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Точної дати поки не названо, проте зі слів міністра можна зрозуміти, що зустріч відбудеться до саміту G20, що повинен пройти в липні.

За словами Павла Клімкіна в Адміністрації президента України вже  проводиться робота над промовою для Президента України Петра Порошенка, а точну дату повідомлять як в офіційному Києві так і у Вашингтоні.

Планується, що під час зустрічі лідери обох країн обговорюватимуть місце регулятора для США у війні на сході Україні та посилення тиску на Росію. Також можливим є включення у порядок денний обговорення допомоги для України економічного та військового характеру.

Також читайте:  Нам з вами разом вдалося створити нове дипломатичне військо – Президент

Варто нагадати, що у травні Міністр закордонних справ Павло Клімкін та Надзвичайний і Повноважний Посол України Валерій Чалий вже зустрічалися з Дональдом Трампом, де як можна припустити, і було домовлено про майбутню зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом.

США та Україна домовилися про зустріч лідерів

Для України призначення зустрічі президентів означає, що США відкриті для діалогу, про результати якого можна буде говорити детальніше вже після проведення зустрічі.