Святкування 70-річчя з Дня Незалежності Індії в Києві

0
781

Для святкування 70-річчя з Дня Незалежності Індії, Посольство Індії в Києві організувало семінар та культурну подію для висвітлення політичних, економічних, соціальних та культурних досягнень Індії.

Захід відбувся в “Українському домі” у центрі міста.

Головним гостем цього заходу був доктор Микола Мовчан, заступник міністра європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України.

Пані Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, також взяла участь у заході.

Посол Індії в Україні, Маноджа Кумара Бхарті (Mr. Manoj Kumar Bharti), доповів про прогрес, досягнутий Індією за 70 років з часу Незалежності. На заході було присутньо більше 500 гостей від місцевих органів влади, міністерства, міністри, члени парламенту, члени дипломатичного корпусу, академіки, бізнесмени та індійські громадяни.

Також читайте:  Президент України подякував делегації Європарламенту за схвалення безвізового режиму для громадян України

З цього приводу в Центральному виставковому залі відбулася виставка Rangoli (мистецтва кольорів).

Далі йшла барвиста культурна програма місцевих танцювальних колективів. Після цього програма Qawwali від 6 членів групи з Індії “Mera Man Sangeet” під керівництвом Айюба Мухаммеда від Мевада Гхарана виконувала і захоплювала глядачів кавалітами, газалами та суфійськими піснями.