У Кенії святкують 26-у річницю Незалежності України

0
756

Посольство України в Кенії організувало прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

У святкуванні цієї події взяли участь високопосадовці Міністерства закордонних справ та інших державних установ Кенії, представники місцевого дипломатичного корпусу, бізнес-асоціацій, а також українська громада.

У своєму виступі Посол України в Кенії Євгеній Цимбалюк підкреслив, що для українців відзначення Дня Незалежності є не лише святкуванням визволення від радянських імперських лещат, але й продовженням тисячорічної історії української держави, суверенітет і територіальна цілісність якої сьогодні знаходиться під загрозою зовнішнього агресора – Росії.

Посол України також висловив упевнення, що стрімка динаміка останніми роками розвитку політичного діалогу між Україною та Кенією сприятиме подальшому зміцненню партнерських зв’язків і досягненню обопільних інтересів з питань міжнародного порядку денного.

Також читайте:  У Міністерстві оборони України відбулася зустріч української та японської делегацій

Директор Департаменту МЗС Кенії у своєму виступі підтвердила важливість поглиблення співробітництва між двома країнами та подякувала Уряду України за внесок у розвиток двосторонньої співпраці, зокрема у галузях політичної взаємодії, зокрема й у рамках міжнародних організацій, торгівлі, сільського господарства та освіти.

Свої вітання з нагоди Дня Незалежності України раніше також висловив Президент Республіки Кенія Ухуру Кеніятта у своєму листі на ім’я Президента України Петра Порошенка.