В Києві стартує ХІХ саміт Україна-ЄС

0
386

12-го липня в Києві розпочнеться вже 19-ий за рахунком саміт Україна-Європейський Союз. Саміт тривати два дні: 12-го та 13-го числа. В цей час до України прибуде делегація від Європейського Союзу. Зокрема будуть присутні Дональд Туск, що є Президентом Європейської Ради та Жан-Клод Юнкер, котрий зараз обіймає посаду Президента Європейської Комісії. З української сторони будуть виступати президент Порошенко та деякі представники уряду.

На перший день саміту запланована робоча вечеря членів європейської делегації з Порошенком. А вже наступного дня європейські гості навідаються до Адміністрації президента, де проходитиме засідання саміту. Одразу по завершенню засідання сторони проведуть разом прес-конференцію, в котрій відповідатимуть на питання.

Також читайте:  Культурні відносини Україна - ЄС: перші досягнення

Серед тем, що будуть обговорюватися під час саміту визначають обговорення імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС, ратифікацію котрої закінчили 11-го липня. Серед інших також зазначається розмови про конфлікт на Донбасі та допомога ЄС для України.