Відкриття Торгового дому Азербайджану в Україні

0
627

22 червня 2018 р. Україну з офіційним візитом відвідав Міністр економіки Азербайджанської Республіки Шахін Мустафаєв.

У рамках програми візиту Ш.Мустафаєв провів переговори з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, у ході яких було обговорено стан і перспективи українсько-азербайджанського торговельно-економічного співробітництва, а також питання, які сформують порядок денний 12-го засідання Спільної міжурядової Українсько-Азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, проведення якого заплановане на друге півріччя поточного року.

Сторони відзначили високу динаміку взаємодії між міністерствами економіки обох країн, спрямовану на подальше збільшення обсягів взаємної торгівлі товарами та послугами, які за результатами 2017 року склали 803 млн. дол. США і мають наразі стійку динаміку подальшого зростання, а також забезпечення реалізації масштабних проектів у ключових сферах двостороннього співробітництва (машинобудування, нафтохімічна промисловість, інвестиції, транспорт, фармацевтика, харчова промисловість).

Також читайте:  З 1 квітня в Україні вводять абонплату за підключення до газу: хто і скільки сплачуватиме

Відкриття Торгового дому Азербайджану в Україні

Окремим важливим елементом програми зазначеного візиту стало урочисте відкриття за участю С.Кубіва і Ш.Мустафаєва Торгового дому Азербайджану в Україні.

За словами глав економічних відомств України та Азербайджану, сьогоднішнє відкриття Торгового дому Азербайджану в Україні, як і подальше відкриття Торгового дому України в Азербайджані, є свідченням реалізації домовленостей, досягнутих між Президентами України та Азербайджану. Діяльність торгових домів буде спрямована на підвищення ділової активності та збільшення постачання якісної та високотехнологічної продукції на ринки обох країн.

Відкриття Торгового дому Азербайджану в Україні

У рамках візиту відбулося підписання Договору між азербайджанською компанією «Aspi-Aqro» MMC» і українською компанією ТОВ «Спірит Дрінк» про першу поставку до України 130 тис. пляшок азербайджанського вина марки «Savalan».