Захід на честь Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України в Гамбурзі

0
815

19 серпня ц. р. у приміщенні Генерального консульства України в Гамбурзі відбувся урочистий захід – прийняття на честь Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України.

Понад 60 представників українських громад з федеральних земель Північної Німеччини та численні громадяни ФРН завітали у цей день до Генерального консульства.
Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих у боротьбі за Незалежність України хвилиною мовчання.

Генеральний консул України в Гамбурзі Оксана Тарасюк звернулася до присутніх з привітальним словом. Від духовенства УГКЦ виступив священик Роман Максимців з міста Ганновер, а від Центральної Спілки українців Німеччини – Петро Сокур (Гамбург). Про історичні аспекти українського державотворення, зокрема – про події 1989 – 1991 років, розповів консул Василь Марущинець.

Одним із пунктів програми урочистостей було те, що в приміщенні установи увазі відвідувачів було представлено дві художні виставки – фотовиставку «Люди свободи», підготовлену Інститутом національної пам’яті України, та виставку робіт української художниці та журналістки Юлії Марушко «Анастазіс», створеної в пам’ять про понад 10.000 загиблих на Сході України.

Родзинкою всієї програми стали неймовірно віртуозні виступи тріо акордеоністів «Резонанс» із міста Львова та скрипаля Андре Бьоттхера, уродженця Одеси, який працює в камерній опері Гамбурга. Окрім підготовлених номерів, митці порадували присутніх чудово виконаними спільними музичними експромтами.

Після урочистостей відбулося жваве спілкування.

Захід на честь України пройшов у надзвичайно теплій та душевній атмосфері.